מאי 2015  ניוזלטר מס' 6
ניוזלטר עמותת עוגן

 

דבר יו"ר עמותת עוגן
אין צורך להכביר מילים על הסכנה שבשחיתות, על הנזקים הגדולים שהיא גורמת לחברה הישראלית ולכל אחד מאיתנו. שחיתות ציבורית, שחיתות בשירות הציבורי הוא זיהום המאיים לכלות את החברה והמדינה מבפנים. זהו איום קיומי - לא פחות!
 
אם אתם מקבלים את הניוזלטר הזה, כנראה שאתם מודעים, אכפתיים ורוצים שהמצב ישתפר ושישראל תהיה מדינה טובה יותר, ישרה יותר ונקייה יותר משחיתות. קרא עוד
עו"ד חי בר-אל

 

סיכום המחזור השלישי של הקליניקה להגנה על חושפי שחיתויות - ראיון מיוחד עם עו"ד חי בר-אל

 

זו הייתה השנה השלישית לפעילותה של הקליניקה להגנה על חושפי שחיתויות במרכז הבינתחומי הרצליה. יצאנו לסכם את שנת הפעילות של הקליניקה רגע לפני סיומה יחד עם מנהל הקליניקה ויו"ר עמותת עוגן, עו"ד חי בר-אל.
קרא עוד

 

ניתוח פסק דין

 

איילת שושני ג'ינו החלה לעבוד בעיריית רמת השרון בשנת 1995 כממונה על נכסי הרשות. במרוץ השנים ג'ינו מצטיירת כעובדת מצטיינת ללא דופי שדרשה הרבה מהכפופים לה אך גם מעצמה. גב' ג'ינו פוטרה מתפקידה שלא כדין. קרא עוד

 

סטודנטים מסכמים את הקליניקה

 

לקראת סיום המחזור השלישי של הקליניקה להגנה על חושפי שחיתויות, יצאנו לשוחח ולסכם שנה מלאת עשייה עם מספר סטודנטים בקליניקה - זה מה שהיה להם לומר!
קרא עוד

 

תמונת מצב - חושף השחיתות יוסי אילן

 

יוסי אילן הינו מציל בעיריית תל אביב מזה 25 שנה. יוסי הינו חושף שחיתויות ומזה שנים רבות נאבק אצל מעסיקתו נגד תפירת מכרזים ומינויים שלא כדין. כיום מתנהל נגד יוסי הליך משמעתי בבית דין למשמעת של עובדי רשויות מקומיות. תיק זה מנוהל על ידי העמותה - זהו סיפורו של יוסי אילן.
קרא עוד

 

מן העיתונות

 

ביהמ"ש המחוזי גזר על הרב יאשיהו פינטו שנת מאסר וקנס של מיליון שקלים על מתן והצעת שוחד לתת ניצב אפרים ברכה. בנוסף, הורשע הרב פינטו גם בשיבוש הליכי משפט וכרגע נמצא בביתו לאחר ששוחרר לאחרונה מביה"ח לאחר שעבר צנתור. תת ניצב ברכה מכהן כיום כראש היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה (יאח"ה).
קרא עוד

 

 


נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus