ניוזלטר DigiTag - יוני 2015 -גיליון מס' 4 
היי, 
אנחנו שמחים להציג בפניכם את הגיליון הרביעי של ה DigiTag, הניוזלטר העוסק במידע עדכני בתחום השיווק הדיגיטלי.
החודש נגלה לכם סוד שמור ממרתפי ה CIA על פירמידת ה SEO וכיצד היא עובדת ושומרת על איזון בכללי המשחק של קידום האתרים האורגניים.
נספר לכם על אפשרויות הפרסום הגלומות ברשת החברתית הפייסבוק שאולי לא יצא לכם עדיין להכיר והן יכולות להיות משמעויותיות עבור הדף העסקי שלכם. נעלה לדיון את השאלה על תרומתם של הרשתות החברתיות בשיווק דיגיטלי B2B והאם הם חיוניים או לא לקידום החברה שלכם במאמר המפרט את כל הטיפים הטובים ביותר שליקטנו ברשת.
החודש, אנחנו מזמינים אתכם, חברי הניוזלטר ליהנות  מהרצאה חינם "מבוא לניהול מדיה דיגיטלית", ההרצאה שתעשה לכם קצת סדר בדברים. ההרשמה מראש וכל הפרטים בהמשך. 
ומי שלא הספיק, קיץ זה זמן מעולה לעשות קצת סדר ב"ארון שלכם" - האתר העסקי שלכם. מוזמנים למלא פרטים בלינק הזה ממש  ואנחנו נדאג כבר לכל השאר!  

 

SEO

 

הרבה אנשים שואלים את עצמם מה זה SEO  בדיוק, מה עושים עם זה? כיצד מקדמים את האתר כיצד מצליחים.... השאלות רבות.
מה שמפתיע בתחום הזה, שככל שיש שאלות, כך גם יש הרבה תשובות וספקולציות. הרבה מהתשובות או המסקנות נובעות מניסוי ותהיה, בדיקת אתרים שמבוצעים על ידי חברות כמו tag בכל העולם.... וניסיון עבר. הרי את הנוסחה לחיפוש ש לGoogle  אין לאף אחד, אני לא בטוח שאפילו סרגיי ברין יודע את הנוסחה...:) מה שבטוח, שעל פי Google, אין כזה דבר. אין תחום כזה שנקרא SEO.
 
להמשך קריאה

 

FACEBOOK & PPC

 

Facebook מחברת בין אנשים ומעבר לכך היא מחברת בין קבוצות, עמותות, עסקים, סטודנטים, קבוצות מעריצים והרשמיה עוד ארוכה. פייסבוק מממשת את כל מה שציפו ממנה והרבה מעבר לכך. הכתבה הבאה מרכזת את כל כלי הפרסום שפייסבוק מציעה לכם. העמודים העסקיים שלכם מעולם לא נראו טוב יותר כשטירגוט ופילוח הם שם המשחק.
להמשך קריאה

 

HOW TO B2B

 

שיווק B2B מצריך גם שיווק דיגיטלי נכון. אפשר ליישם את כל השיטות ואפשר גם את חלקם. כל צעד בשיווק דיגיטלי המצויין במאמר יכול לקדם אתכם. על "קיימות דיגיטלית" שמעתם? ורשתות חברתיות כן או לא? כל אלו הן נושא לדיון. ישנם מחקרים המוכיחים לקשר ישיר בין פעילות ברשתות החברתיות לבין SEO ויש כאלו הטוענים שדפים עסקיים אינם תורמים כלל לפעילות של חברות מסויימות. מה הגישה שלכם?  
קרא עוד

 

סדנת ניהול מדיה דיגיטלית לאנשי שיווק - חינם

 

מעת לעת אנחנו מקיימים הרצאות מבוא למנהלי שיווק ולעסקים עצמאיים בתחום השיווק הדיגיטלי בקרב לקוחותינו וחברינו. אנחנו מזמינים אתכם להרצאה הסוקרת את כל תחום הניהול במדיה הדיגיטלית, מהי מפת השיווק הדיגיטלי למנהל השיווק.
ההרשמה להרצאה היא באמצעות מייל [email protected] ועל בסיס מקום פנוי.
ההרצאה היא ללא עלות!!! יחד עם זאת, אנחנו מבקשים להירשם מראש מכיוון שמספר המקומות מוגבל.
 
לפרטים נוספים

 

Google Trends

 

ל Google יש פנינה חדשה ישנה. Google Trends הוא כלי המאפשר לבחון באופן גרפי את כמות הפעמים בה בוצע חיפוש של מילות חיפוש בגוגל בהתאם לחתך זמנים, פילוח נתונים ובהשוואה לנפח החיפוש. הכלי קיים בגוגל כבר משנת 2004 אך החל לפעול באופן שוטף מ2007 כאשר מספר בלוגרים אמריקאים פנו לגוגל והפנו את תשומת ליבה לכך שהנתונים אינם מעודכנים. החברה התייחסה לפנייתם ומאז, הנתונים מתעדכנים על בסיס יומיומי.
הידעתם ? ב 25.6 החיפוש החם ביותר ב Google Trends היה  של חברת התעופה EASYJET ובצירוף מקרים מוחלט.. עם למעלה מ10,000 חיפושים ברחבי העולם ולמעלה מ2000 חיפושים בישראל... הסיבה לכך? EASY JET  השיקה את קו הטיסות ת"א- אמסטרדם, הכרטיסים נחטפו והמחירים עלו. במקביל, באותו היום, התרחש פיגוע הירי המחריד בתוניס ו EASY JET נרתמה והציעה טיסות בחינם לכל יעד אליה היא טסה לתיירים השוהים בתוניס...
רוצים לדעת מה עוד חיפשו הגולשים החודש? לחצו על המשך.
 
 
המשך

 

מאמרים פופולאריים מחודשים קודמים

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus