ניוזלטר DigiTag - יולי 2015 -גיליון מס' 5 
היי,
במהדורת החודש:
מספר רשמים מכנס MAD, טיפים לשיווק לקהל יעד צעיר, לינקדאין, מה לעזאזל קורה שם? 12 טיפים לעבודה בלינקדאין והגדלת המוניטין והלידים מערוץ זה.  
קוראינו הנאמנים יכולים להנות  מהרצאה חינם שתעשה לכם קצת סדר בעולם הדיגיטל ומהו תפקידו של מנהל השיווק בעידן זה. ההרשמה מראש. 
קיץ זה זמן מעולה לעשות קצת סדר ולחזק את מוניטין האתר העסקי. הנכם מוזמנים למלא פרטים בלינק הזה ואנחנו נדאג כבר לכל השאר!  
 

 

LINKDEIN

 

לינקדאין, רשת חברתית פעילה? כדאי להיות שם? כדאי שהעסק שלי יהיה שם? הרבה שאלות עולות בנושא זה. ובכן, ההמלצה שלנו: אל תזניחו את דף הלינקדאין שלכם. לא הפרטי, ולא של החברה בה אתם עובדים או מנהלים בה את השיווק. ערוץ זה יכול להניב לכם המון לידים בחודש, לשפר את המוניטין, ולחשוף את החברה שלכם לאפיקים חדשים.
 
כנסו לקרוא טיפים חשובים 
להמשך קריאה

 

דגשים מועידת MAD גלובס 2015

 

באיזה עידן אנחנו נמצאים? מיהו מנהל השיווק האולטימטיבי? מהם הטרנדים המובילים לשנת 2015 ומה מצפה לנו בשנת 2016? כל מה שלמדנו בועידת MAD וחשוב שתדעו. 
להמשך קריאה

 

שיווק לצעירים

 

תום יער, הסדרה Younger, האתר ועמוד האינסטגרם MAVEZE.פרוגי.
נוטשים את פייסבוק בשביל האינסטגרם, פייסבוק זה לזקנים.. OMG.. דור ה Y. 
דגשים על שיווק לצעירים גם מכנס MAD, גם מניסיון אישי וגם מליקוט ברחבי הסייבר.
 
 
קרא עוד

 

סדנת ניהול מדיה דיגיטלית לאנשי שיווק - חינם

 

 אנחנו מזמינים אתכם לסדנה הסוקרת את כל תחום הניהול במדיה הדיגיטלית, מהי מפת השיווק הדיגיטלי למנהל השיווק. המועד הבא: 12.8
ההרשמה לסדנה היא באמצעות מייל [email protected] ועל בסיס מקום פנוי.
ההרצאה היא ללא עלות!!! יחד עם זאת, אנחנו מבקשים להירשם מראש מכיוון שמספר המקומות מוגבל.
לפרטים נוספים

 

Google Trends

 

 בשבוע שעבר סיפרנו לכם על Trends על קצה המזלג. עכשיו נספר לכם איך אתם יכולים להשתמש במידע ובטרנדים לקידום העסקי שלכם. זוכרים? Google Trends הוא כלי המאפשר לבחון באופן גרפי את כמות הפעמים בה בוצע חיפוש של מילות חיפוש בגוגל בהתאם לחתך זמנים, פילוח נתונים ובהשוואה לנפח החיפוש. הכלי קיים בגוגל כבר משנת 2004 אך החל לפעול באופן שוטף מ2007. הטיפ הראשון סובב איך לא סביב הגלובאליות. מה שהבכרח מעניין אותנו כאן בישראל אינו מעניין את שאר העולם. תלוי מי אנחנו ומאיפה אנחנו. רוצים לכתוב פוסט מעניין בפייסבוק? היכנסו לגוגל טרנדז ובידקו מה קורה במדינת היעד או בתחום מסויים שמעניין קהל היעד של הנישה בה אתם עוסקים. חיתוך על פי מדינה או נושא יכול לסייע לכם או לאפשר לכם מגע עם רעיונות או נושאים שלא חשבתם עליהם. קדימה, השתמשו ב DATA שגוגל מפרסמת לכם בלחיצת כפתור
המשך

 

מאמרים פופולאריים מחודשים קודמים

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus