ניוזלטר DigiTag - ספטמבר 2015 -גיליון מס' 7 
היי, 
אנחנו שמחים להציג בפניכם את הגיליון השביעי של ה DigiTag, הניוזלטר העוסק במידע עדכני בתחום השיווק הדיגיטלי.
במהדורת החודש: קידום SEO לאתרי וורדפרס, שיווק דיגיטלי לגיל השלישי, סדנת שיווק דיגיטלי חינמית לקוראי הניוזלטר באמצע אוקטובר ומתנה היישר אליכם למשרד!
החודש, אנחנו מזמינים אתכם, חברי הניוזלטר ליהנות  מסדנה חינמית "מבוא לניהול מדיה דיגיטלית" ביום רביעי, 21.10, ההרצאה שתעשה לכם קצת סדר בדברים. ההרשמה מראש וכל הפרטים בהמשך הניוזלטר. 
שיהיה חג שמח, מכל הצוות בתג!
 

 

SEO

 

הרבה אנשים שואלים את עצמם איך עושים קידום SEO לאתרי וורדפרס שזה עתה סיימו לבנות. אז איך עושים את זה ואיך מצליחים עם הקידום האורגני?
כל התשובות בפנים.
 
 להמשך קריאה 

 

FACEBOOK

 

הלייק הבא יכול לזכות אתכם במתנה מצויינת, בדיוק מה שחסר לכם במשרד - עשו לייק לאתר שלנו וקבלו ישר למשרד את המניפת השיווק של תג בריאלטי!
20  הלייקים הראשונים ייזכו בפרס!!
כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לעמוד בפייסבוק שלנו, לעשות לייק ולשלוח לנו בהודעה פרטית שם מלא, טלפון וכתובת למשלוח ותוך כמה ימים יש לכם במשרד מתנה מאיתנו.
GO! 
 לעמוד הפייסבוק 

 

HOW TO DO DIGITAL MARKETING

 

מחקרים מתחום התקשורת מראים כבר שאנשים בגילאי 65 ומעלה משתמשים באינטרנט וברשתות החברתיות, בעיקר פייסבוק כדי לתקשר עם הילדים ועם חבריהם וה סביבה הקרובה להם.
אנחנו מציגים בפניכם את הטיפים הטובים ביותר לשיווק לגיל הזה.  
 להמשך קריאה 

 

סדנת ניהול מדיה דיגיטלית לאנשי שיווק - חינם

 

הסדנא הבאה יוצאת לדרך! סדנה העוסקת בתהליכי ניהול המדיה הדיגיטלית לאנשי השיווק. כי אנחנו כבר מוכנים לאחרי החגים. רשמו בפניכם : 21.10 בין השעות 17:00-19:00.
להרשמה ופרטים נוספים [email protected] 
 
 לפרטים נוספים 

 

מאמרים פופולאריים מחודשים קודמים

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus