ניוזלטר DigiTag - נובמבר 2015 -גיליון מס' 9 
הגיליון התשיעי של ה DigiTag לפניכם. במהדורת החודש:
כלי של גוגל שיאפשר לכם מעקב אחר תוכן באינטרנט החל מאתרי חדשות ועד בלוגים ותמונות הקשורים ללקוחות שלכם ולפרוייקטים שעליהם אתם אמונים. כלי קל ונוח לתפעול.  כתבה ראשונה בסדרה על פילוח קהלים בפייסבוק - והראשונה בהם הוא הצד הנשי של משתמשות הפייסבוק, המגדר הנשי. 
טיפים חשובים - מה עושים כשהתנועה באתר אינה תואמת את המכירות? כנסו לקרוא.  
ולמי שלא הספיק, חוזרים עם המבצע - דוח פעילות אתר בחינם - מוזמנים למלא פרטים או לשלוח לנו מייל ואנחנו כבר נטפל בשאר. בלינק הזה ממש  

 

Google Alerts

 

עוסק או עוסקת בשיווק, עוסק בניהול מוניטין? מנהל שיווק או מנהלת שיווק? רוצה לקרוא על המותג שאתה עובד בו? אם כל התשובות נכונות אז אתם חייבים להכיר את הכלי הזה!!
 להמשך קריאה 

 

FACEBOOK & PPC

 

Facebook מחברת בין אנשים ומעבר לכך היא מחברת בין קבוצות, עמותות, עסקים, סטודנטים, קבוצות מעריצים והרשמיה עוד ארוכה. פייסבוק מממשת את כל מה שציפו ממנה והרבה מעבר לכך. כתבה ראשונה בסדרת פילוח קהלים בפייסבוק. כיצד נשים משתמשות בפייסבוק? לאיזה קבוצות הן נכנסות? באיזה שעות הן נכנסות לפייסבוק ומתי הכי כדאי לפרסם כשקהל היעד שלכם הוא נשים? 
 להמשך קריאה 

 

SEO

 

כנסו לקרוא מחקר חדש וחם וקבלו מידע כיצד לנהוג במקרים בהם האתר שלכם מקבל מאות ואלפי כניסות ביום אך המכירות לא בהתאם. 
 להמשך קריאה 

 

דוח פעילות אתר - ח י נ ם

 

כן! אנחנו חוזרים עם המבצע שלנו ומציעים לכם - קוראי הניוזלטר - דוח פעילות אתר בחינם! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא פרטים בלינק המצורף ואנחנו כבר נדאג לשאר. הדוח יאפשר לכם לקבל סקירה עמוקה ובזמן אמת על האתר שלכם על ידי יועצי הSEO שלנו. 
 לקבלת הסריקה 

 

מאמרים פופולאריים מחודשים קודמים

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus