לקוחות יקרים

חופשת הפסח היא זמן מצוין לפינוקים ולבשורות טובות. וזה בדיוק מה שאנחנו מתכוונים לעשות.

החגים מעוררים בכולנו ציפייה. צפייה לחופשה, להפסקה מטרדות היום יום, לאפשרות לבלות עם המשפחה ולהתחדשות. אווירה טובה ואנרגיות מצוינות הם חלק בלתי נפרד מהרגשת ביטחון שלחלקה ניתן להערך, כי לדאוג למשפחה ולעצמנו זה אומר לדאוג גם לביטוח, לפנסיה ולחסכונות. השנה קיבלנו בונוס אפילו בלי שטרחנו - בעקבות לחץ של ההסתדרות אושר תיקון 12 לחוק על פיו ההפרשות לקופה הפנסיונית יעלו ב- 1%. נשמע מעט אבל בסופו של יום זהו סכום משמעותי שיצטבר לטובת כולנו לתקופת הפנסיה.

חג שמח ורק בשורות טובות

 

 
FacebookShare          Send to friend

 

אושר תיקון 12 לחוק לפיו, תוך שנה, יופרש עבור כל שכיר 1% נוסף לפנסיה. מחצית על חשבונו ומחצית על חשבון המעסיק. נשמע מעט? כאשר תפרשו יחכו לכם בבנק לכל הפחות עוד אלפי שקלים. מה אנחנו ממליצים? עם קבלת דוחות 2015 (בימים אלו ממש) צרו עמנו קשר וקבלו הסבר מפורט על הדוחות. אנחנו מבטיחים שזה מסובך הרבה פחות ממה שזה נראה.
 לכתבה המלאה לחץ כאן 

 

בשנים האחרונות היו כמעט כל החסכונות הפרטיים שלנו נחלתם הבלעדית של הבנקים. בלי לחשוב פעמיים ובלי לדעת מה מציעים לנו היינו מפקידים שם את מיטב חסכונותינו. במקביל ממש "מתחת לרדאר" בשקט מבלי שנשים לב התפתח קו מוצרים אטרקטיבי שיכול לשמש אלטרנטיבה ראויה לחיסכון הרדום בבנק, ויכול להניב לנו תשואה גבוהה יותר בעלויות אטרקטיביות. אם גם לכם נמאס לחסוך בבנק ולקבל ריבית השווה ל 0%, אתם מוזמנים להצטרף לעשרות אלפי ישראלים שגילו שישנה דרך אחרת.
 לצפיה בהסבר על החיסכון 

 


נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus