ניוזלטר Digitag אפריל 2016 גיליון מס' 10 
 שלום,
במהדורת האביב:
הנגשת אתרים - החוק החדש ואיך מתנהלים כדי להגיע לתאריך היעד בזמן. 
10 טיפים לבניית מודעות PPC ודפי נחיתה כדי להגיע לתוצאות מקסימליות.
אינפוגרפיק משגע שינתח בעבורכם את הטעויות והשגיאות שיכולות להיות באתר ואיך הרובוט של גוגל סורק אותו.  
ולמי שלא הספיק, חוזרים עם המבצע - דוח פעילות אתר בחינם - מוזמנים למלא פרטים או לשלוח לנו מייל ואנחנו כבר נטפל בשאר. בלינק הזה ממש  .
 
חג אביב שמח לכל לקוחותינו וקוראינו! 
 
 

 

WEB

 

הנגשת אתרים הייתה עד כה תחום שנמצא בדיון בין גורמים שונים. עם כניסת החוק החדש נכנסו לתוקפם הנחיות חדשות שבעלי אתרים, שזה בעצם כולנו צריכים לנקוט בהם עד לחודש אוקטובר 2016.
בלינק המצוף כל מה שאתם צריכים לדעת על הנגשת אתרים בכמה צעדים פשוטים. 
 להמשך קריאה 

 

PPC

 

איך משפרים את יחסי ההמרה בעמוד הנחיתה שלכם? מה כדאי ומה לא כדאי לכם לכתוב כאשר אתם רוצים להגדיל את כמות הלידים? 10 טיפים למקסום התוצאות של קמפיין ה PPC שלכם ועמוד הנחיתה.
איך עושים זאת נכון? כנסו לקרוא כמה זה פשוט.  
 להמשך קריאה 

 

SEO

 

רבים מכירים את הבעיה כשמחפשים אתר מסויים או עמוד באתר ומגיעים לעמוד שגיאה 404. מבחינת המשתמש האתר לא תקין אך מה זה אומר לבעל האתר? אינפוגרפיק שמתאר לכם בעלי האתרים מהם השגיאות האפשריות בצורה מופשטת כדי להבין היכן התקלה בקוד. האינפוגרפיק מתאר לפרטי פרטים כיצד האתר נראה למבקר שבו וכיצד הרובוט של גוגל סורק את האתר. לדוגמא: קוד 200 הוא המקום אליו צריך לשאוף! 
 להמשך קריאה 

 

דוח פעילות אתר בזירה הדיגיטלית

 

כן! אנחנו חוזרים עם המבצע שלנו ומציעים לכם - קוראי הניוזלטר - דוח פעילות אתר בחינם! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא פרטים בלינק המצורף ואנחנו כבר נדאג לשאר. הדוח יאפשר לכם לקבל סקירה עמוקה ובזמן אמת על האתר שלכם על ידי יועצי הSEO שלנו. 
 לקבלת הדוח 

 

מאמרים פופולאריים

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus