לקוחות יקרים ,

 
החודש נתמקד בשני מוצרים שעלו לאחרונה לכותרות לאור שינויים שחלו בהם - הביטוח הסיעודי והפנסיה. למוצרים אלה חשיבות עצומה מבחינת הגנה במהלך החיים, ובשמירה על רמת חיים נאותה בעת פרישה, בעולם בו תוחלת החיים מתארכת.
 
נציג את השינויים שחלו בביטוח הסיעודי של קופות החולים, ביוזמת משרד האוצר לאיחוד קרנות הפנסיה הלא פעילות, ומהם האת גרים איתם נצטרך להתמודד במידה ולא נערך לשינויים מבעוד מועד.
 
קריאה מועילה
 
  
 
FacebookShare          Send to friend

 

השינויים בביטוח הסיעוד
ב -1 ליולי 2016 נכנסו לתוקף התקנות החדשות של המפקחת על הביטוח לפיהן כל קופות החולים יספקו כיסוי ביטוחי סיעודי זהה לעמיתיהן,ולמשך 5 שנים בלבד.
 
עניין השינויים בביטוח הסיעודי מחייב אותנו לשקול ולבדוק שוב את סה"כ פתרונות ההגנה הסיעודית שיש לכל אחד מאיתנו היום בכל הרבדים הן מבחינת סכום הפיצוי והן מבחינת משך הפיצוי.
לקריאה  לחץ כאן 
 
הכותב הוא אבי רייטן - מומחה להגנה סיעודית clu 

 

איחוד קרנות פנסיה
לעיתים קרובות, בעת מעבר לעבודה חדשה נפתחת ע"י המעסיק קרן פנסיה חדשה. כספי הפנסיה, שנחסכו במקום העבודה הקודם , נשארים בקרן הפנסיה הישנה ולא מופקדים אליה כספים נוספים. בסיטואציה שכזו יכול להיווצר מצב שבו יש לעמית, לכל הפחות שתי קרנות פנסיה .
 
מה עושים ? משרד האוצר יצא ביוזמה לאיחוד קרנות הפנסיה הלא פעילות לחץ כאן

 

העולם מזדקן ?

האם הקשישים ייצאו  להפגין ברוטשילד ?
 
יום אחד נקום בבוקר למציאות קשה. מצד אחד יהיו עלינו עלויות כלכליות עצומות סביב טיפול וסיעוד, ומצד שני תיהיה אוכלוסיה גדולה של זקנים שסובלת משיעורי מוגבלות וחולי גבוהים, עם תחושת אי צדק.
 
אם לא תיהיה תוכנית לאומית, לרפורמות משמעותיות בתחום הסיעוד, וטיפול בנושא הפנסיה- זה רק עניין של זמן עד שהם ייצאו לרחובות .לחץ כאן
 

 


נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus