מרץ 2017  גליון מס' 15
בתאריך 7/2/17 התכנס פורום של אנשי מקצוע בתחום ההדברה, נציג המשרד להגנת הסביבה ונציג ארגון מדבירי המזיקים לצורך דיון וחשיבה משותפת על דרכים לקידום ענף ההדברה באמצעות מגזין ההדברה קוטיקולה. חברי הפורום שהשתתפו במפגש הביעו הצדקה וחשיבות רבה לקידום המגזין כפלטפורמה מאחדת המביאה לידי ביטוי את קולותיהם של העוסקים בענף.

 

 

הטרמיטים הם ללא עוררין, "הבנאים המהוללים ביותר בעולם, אדריכלים שאין דומה להם", גם לא המין האנושי. הקן בנוי באופן הנדסי מורכב ומשוכלל. הוא מותאם לשמירה על יציבות התנאים הדרושים להתפתחותם, טמפ' גבוהה, לחות יחסית גבוהה שמעל 90%, אחוזי החמצן והדו-תחמוצת הפחמן הנחוצים.

 

הימשושים  אינם עוקצים כלל. אף על פי כן, הם נחשבים כמזיקים בשלושה אופנים שונים, כל אחד אופייני לשלב אחר בחייהם. כחלק מזה, הם גם עלולים לסייע בהפצת מחלת הכולרה. גם תועלת הימשושים יכולים להביא, כשמשתמשים בזחליהם כמזון לדגים (מכונים בטעות "תולעי דם") וגם בעזרה לניטור זיהום במקורות מים...

 

חרקן הוריקן VIP מגיע באריזה המכילה חרקן, 2 לוחות דבק וסט התקנה הכולל דיבלים וברגים. המוצר מאוד נוח לשימוש וקל לתפעול והרכבה. יש לוודא כי בקרבתו תהיה נקודת חשמל או לחילופין, כבל מאריך.
המצב בו מלכודות הדבק נמכרות כיום לכל דורש, ללא פיקוח, ללא כללי שימוש ואזהרות - מסוכן לסביבה, לאדם וגורם לצער בעלי חיים מיותר. מדינת ישראל חייבת להסדיר את תחום הדברת המכרסמים הפרוץ, לעצור את המכירה החופשית של נוגדי הקרישה בחנויות הכלבו ולקבוע...

 

 

כשקיבלתי את המעטפה, מיששתי אותה והרגשתי את הפלסטיק של הרישיון. התרגשתי, ירדו לי דמעות מרוב התרגשות. הבנתי שאני מדביר ומיד התקשרתי לשלושה אנשים. קודם כל התקשרתי לאשתי לבשר לה. טלפון שני היה לרואה חשבון לפתוח תיק עצמאי, וטלפון שלישי היה לדני ייגר להירשם כמדביר באיגוד המדבירים.

 

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus