מידעון תצוה - פרשת זכור | ישיבת בני עקיבא ראשון לציון

 

שוק פורים 
בשוק פורים שהתקיים בישיבה בשבוע שעבר, בארגון והפקה של כיתה י"א, השתתפו ילדי החמ"ד מהעיר, מנס ציונה, חמד ובית דגן. שוק הפורים, שכלל 22 תחנות פעילות חינוכית, דוכני מזון וחלוקת פרסים, היווה אירוע מלכד לקהילה כולה.

 

 

יום חסד -פעילות ח' ט' - יד שרה 
כמדי שנה, בשבוע הפורים אנו עוסקים במתן חסדים. ביום החסד הישיבתי יצאו בני כיתות ז', וט' להתנדבות בשיקומון של יד שרה. התלמידים הכינו פעילות יצירה יחד עם המשתקמים והיוו יד שניה לאלו שיכולים להזיז רק יד אחת. התלמידים הלבישו סינרים, חילקו מכחולים, התיישבו כל אחד ליד משתקם והחזיקו להם את העבודות, פתחו להם את המיכלים של הצבע ואף הכניסו את העבודה בסוף לתנור.

 

 

 

יום חסד -כתות ח' עד 120 
כיתות ח' יצאו להתנדבות בבית אבות עד 120, רקדו עם הקשישים ושימחו, דיברו איתם והתעניינו בהם ואף ערכו חידון נהדר!

 

 

הפיכה בישיבה 
מבצע כיתות י"א לפורים היה הפיכת הישיבה לחדר בריחה ליום אחד. התלמידים התחילו את היום בבית המדרש בהקרנת סרטון על הפעילות הצפויה, לאחר מכן היו צריכים למצוא את דרכם החוצה מן הכיתה שהפכה לחדר הבריחה דרך פתרון חידות ובהמשך חיפוש המפתח בחצר הישיבה.

 

יום הפאי 
השבוע חגגנו את יום הפאי. זהו יום המוקדש כולו לנושא הלימודי הפופלארי והאהוב - הפאי. כל הכיתות השתתפו בפעילויות שונות הקשורות בנוסחת הפאי כגון הכנת מגן דוד ממחוגה ועיגולים, הרכבת פאזל מספר הפאי ועוד. הפתיע מכולם היה התלמיד יונתן סמואלסון, שזכר בעל פה 250 מספרים שאחרי הנקודה במספר הפאי.

 

 

 

טקס האוסקר 
אירוע השיא של כיתה י"ב לפורים היה טקס אוסקר כדת וכדין, עם מועמדים וזוכים. כל כיתה נתבקשה להפיק שלושה סרטים: דרמה, קומדיה וסרט מתח, שעניינם אפיזודות מהווי הישיבה. הזוכים הוכרזו בטקס האוסקר הרשמי ועלו לבמה לקבל את הפרס.

 

שיח לפורים 
ביום רביעי התקיימו בישיבה שתי שיחות לפורים מפי ראש הישיבה, הרב אריאל רוקח. השיחות התקיימו בשני סבבים, לבני החטיבה ז'-ח' ולתלמידי התיכון ט'-י"ב.

 

לימוד הורים ובנים 
ביום חמישי בערב (יא' אדר) ייתקיים ערב לימוד הורים ובנים לכיתות ז'-ח'. הלימוד יהיה סביב נושא התפילין. מוזמנים כל בני כיתות ז' ו-ח' והוריהם. נוכחותכם תכבד אותנו ותעשיר את הלימוד.

 

משלוחי מנות לחיילים 
משפחת הישיבה, התלמידים והצוות, תרמו כ-40 משלוחי מנות לחיילי משמר הגבול הנמצאים בפעילות מבצעית שוטפת.
הפרויקט נעשה בשותפות עם עוד מספר בתי ספר תיכוניים בעיר.
כיתה ט'2 ניהלה את הפרויקט. יישר כוח!

 

התנדבות יא יב' בהרקדה עם בעלי מוגבלויות בפתח תקוה 

 

 

 
ישיבת בני עקיבא ראשון לציון
כתובת: רחוב הרב נורוק 14,ראשון לציון 75629
טלפון : 03-9511963
פקס: 03-96511870
דוא”ל:  yeshivabar@gmail.com
אתר אינטרנט: www.ybarl.co.ill

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus