אפריל 2017  גליון מס' 16
תערוכת PestEx נערכת מדי שנתיים החל משנת 1995 ע"י ארגון המדבירים הבריטי (BPCA - British Pest Control Association). בתערוכה, הנחשבת לאירוע המסחרי הגדול ביותר באירופה להדברה מקצועית, הציגו 115 חברות מקומיות ובינלאומיות.

 

 

סדרת הפסוקאים (Psocoptera) כוללת חרקים זעירים שגודלם 3-1 מ"מ. צבעם בהיר, לבן צהבהב או אפרפר. בגודלם ובצבעם הם אולי דומים לכינים, אבל מדובר בחרקים מסדרות שונות. אין קשר בין פסוקאים שהם חרקים חופשיים ולא טפילים, לכינים המוצצות שהן טפילות של יונקים בלבד, או לכינים הקוססות שהן טפילות של עופות.

 

בתחום ההדברה בישראל, חברת 'איתן עמיחי' היא שם דבר. לכן, יצאנו לפגוש את האיש מאחורי השם, לשיחה על דברים ברומם של מדבירים.
 
 קרא עוד 

 

 

הקוטיקולה הינה חומר המופרש ע"י תאי האפידרמיס ומצפה את כול גוף החרק מצדו החיצוני. בנוסף, היא מצפה את קדמת מערכת העיכול (המעי הקדמי) ואת חלקה האחורי (המעי האחורי). גם צינורות הנשימה (טרכיאות) וצינורות מערכת המין החודרים לתוך גוף החרק מצופים בקוטיקולה.
 
 קרא עוד 

 

שיטת הפיתיון המורעל לטיפול בטרמיטים היא קליעת חץ למטרה: מושכים בפיתיון ייעודי את המזיק אותו אנו רוצים לחסל, מאכילים אותו ואת בני משפחתו וכך מצליחים לחסל את המזיק כולל הקן ללא פגיעה בשום בעל חיים אחר וללא פגיעה בסביבה.
 
 קרא עוד 

 

אריה היה אדם מיוחד במינו, בעל חוש עסקי מפותח ומחשבה יצירתית. גם פעל ועשה עסקים בארץ מולדתו - רומניה. את דרכו המקצועית כמדביר - מס' היתר הדברה 385 - החל בחברת איתן עמיחי. בהמשך הקים את עסקו הפרטי "אריה ויסמן".

 

 

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus