אוקטובר 2017, גליון מס' 22
צפיפות + עירוב מגורים ושדות = סכנה בריאותית וסביבתית חמורה.
ד"ר רן שאולי מספר על המיזוג ההולך וגובר של אזורי מגורים ואזורים חקלאיים ועל ההשלכות הבריאותיות והסביבתיות המדאיגות אשר הביאו את השירותים להגנת הצומח ולביקורת במשרד החקלאות ליזום את כנס "לקראת גיבוש מדיניות הדברה לאומית" יחד עם שותפים מהממשל, האקדמיה, התחבורה האזרחית, התעשיה וארגוני החקלאים והמדבירים. הזמנו אותו לדבר על הכנס ועל גיבוש המדיניות.

 

 

עבודה כמדביר אינה חפה מנזקים וסכנות. חברת AIG תפרה פוליסת ביטוח ייחודית ובלעדית לחברי ארגון המדבירים. על הפוליסה, הכיסויים ולמה כל כך חשוב לדאוג לביטוח לכל אסון או נזק שלא יקרה,

 

"גיליתי אדם מקצוען אמיתי שכולו נתינה, שידע להעניק לכל דורש את הידע שצבר ללא תמורה". קראו את מכתבו של אלי לוגסי ואת ההספד של שלומי נחום.

 

  • קורס מדביר ביתי
  • קורס איוד
  • קורס מתקין/בודק מז"ח-מוסמך
  • קורס ניקוי וחיטוי מי שתייה מאגרים וצנרת למבנים
הקורסים מתקיימים בסניפים: תל אביב, חיפה ובאר שבע.
צוות מרצים בכיר ביותר ומוביל בתחום
יעוץ מקצועי מקיף עוד בטרם ההרשמה

 

 

 
 tel:0508841002 

 

רס"ר רועי יחידי, מפקח בריאות הצבא ביחידת הרפואה האווירית של חיל האוויר - הוא מדביר החודש שלנו!
שוחחנו עם רועי על התפקיד, על האתגרים והשאיפות ועל נקודות הדמיון והשוני בין הדברה בצה"ל להדברה בחיים האזרחיים.

 

חודש ספטמבר היה חודש רווי פעילות אכיפתית, ביקורות סמויות, מערבים בבתים, בתי ממכר וענישה. האם הצהרתו של מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה לפעול לצמצום דרמטי במספר הנפגעים משימוש לא תקין בחומרי הדברה תביא לשינוי?

 

 

קוטיקולה, כתב עת להדברה, בריאות הציבור ואיכות הסביבה, שם לו למטרה לקדם את תחום הדברת המזיקים בישראל, לספק ידע ומידע וליצור שיח בין קהל המדבירים, יצרנים, צרכני ההדברה, בעלי תפקידים ברשויות מקומיות, משרדים ממשלתיים, חוקרים, סטודנטים ובעלי ענין.

 

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus