אלול ה'תשע"ז
חדשות צבאות השם

 


תנועת הנוער צבאות השם בארה"ק קיימה יום היערכות מושקע ומלא בתוכן למאות מצוות הסניפים הפזורים ברחבי הארץ. ביום זה התקבצו ובאו מסניפי חב"ד, סניפי הנבחרת ומועדוני צ"ה.
המפקדות והרכזות נהנו מיום שכולו עבורן. יחדיו השתתפו מסדנאות מגוונות כגון: יצירות מחומרים ממוחזרים, העברת מסרים בצורה חוויתית ועבודה עם הנוער. הרב אריה קירשנזפט דיבר אודות עניין החינוך ומה כולל בתוכו. המפקדות והרכזות למדו מה זה אומר להיות חלק מצ"ה, הזכות והאחריות שבזה. בנוסף לכך ע"י משחק קולע כל אחת יצאה בהנחיות מדויקות לגבי איפיונה בתור מפקדת/רכזת בצ"ה.
לקראת סיום היום הגדוש והחוויתי הגדלנו ראש יחדיו כיצד להמריץ את הסניף בתוספת פרסי עידוד לסניף שפותח לפני תשרי! 
 
 

 

 


לקראת פתיחתה של שנת הפעילות בסניפי צבאות השם, וביניהם סניפי הנבחרת לכיתות ז'-ח'. גלריית סיכום ממסע הנבחרת בסיומה של שנה במבוך בעמק. שעות רבות גדושות בתוכן וחוויה עם התקשרות לרבי. מפגש חברות ארצי והמון שמחה ומרץ!!!

 

בצבאות ה' באר שבע הפעילות ללא הפסקה, גם בקיץ נפגשו החיילות יחד עם המפקדות לפעילות חוויתית ושמחה!!!

 

מפקדות צבאות ה' בביתר התאספו לאסיפת פתיחה והערכות לקראת שנה הבאה הבעל"ט, הן שמעו על התפקיד והזכות, ובנוסף, כל מפקדת יצאה עם שי מיוחד וייחודי שהודפס במיוחד.. אי"ה בשבוע הקרוב יפתח הסניף עם המון שטורעם וחיות, במטרה להגדיל הן בכמות והן באיכות!!!
 
 

 

בסניף תנועת הנוער צבאות השם בנצרת עילית מתכוננות המפקדות לפתיחתו של הסניף. לקראת הפתיחה נערכה למפקדות אסיפת צוות מושקעת גדושה בתוכן. המפקדות יצאו חדורות בתחושת שליחות מיוחדת והבינו שהן חלק ממעצמת הענק של הרבי מלך המשיח, זכות אדירה שהיא חובה. וגם קיבלו שי מיוחד שהוכן עבורן.

 

מפקדות ורכזות סניפי המקורבים, חב"ד והנבחרת היקרות...
בעוד שבוע זה קורה!!!!
תשרי עם הרבי מלך המשיח.. עם כל הכוחות החיות והעוצמה ממשיכה את תשרי אצלי בסניף...
כי תכל'ס אין על שליחע'ס!!!
שנזכה לטוס על ענני שמיא בקרוב ממש!

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus