דצמבר 2017, גליון מס' 24
אשקלון נמנית על אחת מהערים הקדומות והגדולות ביותר בישראל. יחידת ההדברה בניהולו של רמי נתנאל מתמודדת עם האתגרים ומונעת ככל האפשר מטרדים לפני התפשטותם. החזון של היחידה - מתן שירות אדיב ויעיל לתושבי העיר. קראו על האתגרים, החזון והיעדים של יחידת ההדברה האשקלונית, שפועלת ועושה הכל מעומק הלב.

 

למה רק ילדים נדבקים בכינים? האם יש סכנה בריאותית בהידבקות בכינים? מה יכול להיגרם כאשר הכינים לא מטופלות? תשובות לשאלות אלו ושאלות נוספות שנשאלו בעקבות שתי הכתבות הקודמות בנושא.

 

 

עורב הודי, דררה מצויה, חולדת חוף, יקרונית התאנה ומיינה מצויה בתצוגת מינים פולשים במוזיאון הטבע, אוניברסיטת תל אביב.

 

גינות הן הריאות הירוקות שלנו, מקום לפעילות פנאי ומפגשים חברתיים, אך הן עלולות להוות גם קרקע פורייה (הלכה למעשה) לשלל מזיקים. העיקריים שבהם כוללים את הפרעושים, קרציות, נמלים, יתושים והחולד. בכתבה זו  נדבר על שניים מהם.
 

 

 

 
 tel:0508841002 

 

נתן פלהיים, המוכר לכולנו כ-דוקטור ג'וק, יו"ר וועד ארגון המדבירים, נותן לנו טיפים חשובים ביותר, מ-א' ועד ת', איך לשמור על עצמנו – המדבירים – בעבודה, ואיך לשמור כך גם על הבטיחות והבריאות של הלקוחות שמבקשים את עזרתנו. קבלו את המדריך לשמירה על בטיחות מרבית בעבודה.

 

 

ערב ההעשרה יתקיים ע"י ארגון מדבירי המזיקים בישראל
 
ביום חמישי 25/01/18 באשקלון
 
הכניסה למדבירים בלבד. 
 

 

 

קוטיקולה, כתב עת להדברה, בריאות הציבור ואיכות הסביבה, שם לו למטרה לקדם את תחום הדברת המזיקים בישראל, לספק ידע ומידע וליצור שיח בין קהל המדבירים, יצרנים, צרכני ההדברה, בעלי תפקידים ברשויות מקומיות, משרדים ממשלתיים, חוקרים, סטודנטים ובעלי ענין.

 

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus