אילנית - ינואר 2018
חודש דצמבר עבר עלינו בהמתנה לגשם שבקושי הגיע, המתנה שניצלנו לעוד פעילויות ספורט בחוץ וטיולים בטבע מזה, וגינון ויצירה מזה. הפעם היצירה הייתה שייכת לא רק לדיירים שלנו. גם המטפלים עברו הכשרה משעשעת ליצירת בובות דמויות חבובות (למעלה), כלי טיפולי פנטסטי המפיג מתחים.
מלבד זה זכינו בפרס נחשב וחגגנו את חג החנוכה במגוון צורות.
הגיליון הבא סוקר את אירועי דצמבר, נשמח לקבל מכם תגובות, 
                   שלכם ,
                   אשר דעדוש
                   מנכ"ל אילנית 

 

ככה חגגנו את חנוכה
חג החנוכה הוא עוד סיבה למסיבה עבורנו. אם זה בהדלקת נרות עם הרב, ביצירה של חנוכיות וסביבונים בחוגי האמנות, בריקוד יצירתי שמדמה את אור הנרות או במסיבה קצבית עם שירי החג. איזה כיף להרגיש כמו ילדים!

 

ואיך אפשר חנוכה בלי קרקס?
אדם הקוסם המוכשר  מ"קסם של קרקס" העביר לדיירי הרווחה מופע בועות בין חושך לאור, עם שלל אפקטים ומוסיקה משמחת. חגגנו חג מלא באור ושמחה. תודה לצוות הרווחה המסור!

 

ותכירו את חדר הסנוזלן
מגוון אורות וצורות, מוסיקה רכה וכריות מלטפות. מרגיע באמת
 
שביל קליפות התפוזים
פעם היה ספר בשם הזה, עבורנו מדובר בטיול חורפי מהנה בפרדס, באווירה חורפית. פגשנו את התפוזים מקרוב, היה צבעוני ואוורירי.

 

גלגלנו כדורים
אין חודש שאנחנו לא הולכים לבאולינג. הריגוש הזה - לגלגל כדור ולקלוע למטרה, גורם לנו חיוכים ואושר בכל פעם מחדש. איזה כיף!

 

ועשינו הרבה ספורט
החל במרתון תחרויות ליד הביתנים שלנו, דרך משחקי חצר משעשעים וטורניר פינג-פונג, אנחנו לא נחים לרגע. הספורט עוזר לנו להוציא אנרגיות ולחזור מחייכים ורגועים.

 

 
פרס על מצויינות למעון אילנית
משרד הרווחה החליט להעניק למעון אילנית בהובלתה של אורלי קלומיטי - פרס מצויינות. הפרס הוענק על "הקמת מודל עבודה מכבד המקדם את הדיירים, ואשר הביא את חלקם להצלחות מרגשות", כדברי וועדת הפרס. "הסביבה שפותחה באילנית מאפשרת לדיירים חיים עם משמעות וערך עצמי", נכתב בנימוקי הפרס. גאים בכם, אורלי וצוות המעון!!

 

כשהגשם מטפטף, הגן פורח
יחידת הגינון הטיפולי שלנו פורחת במיוחד בחורף. ריח הגשם מחבר אותנו עוד יותר לאדמה ולצמחים שאנחנו מטפחים, ולא פחות לשחר המדריכה שלנו לגינון.

 

 

בזכות עצמם
חלק מהדיירים שלנו מתקדמים לדיור בקהילה ולעצמאות רבה. הנה סרטון שמספר את סיפור ההוסטלים והדיירים שבהם. מערך דיור החוץ מאפשר לחלק ממי שהגיעו לאילנית במצבי נפש מורכבים עם מחלות רקע לא פשוטות והשתקמו, לחיות בתוך הקהילה, כמעט עצמאיים לגמרי, לעבוד בחוץ, לקנות לבד ואפילו להיות בזוגיות. לא יאומן כי יסופר
צפה עכשיו

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus