ינואר 2018, גליון מס' 25
חוגגים יום הולדת שנתיים להקמה של המגזין, שכיום הוא כבר עובדה מוכרת בשטח. לקט הכתבות שהכי אהבתם השנה וקצת על מאחורי הקלעים של "ילד" יום ההולדת.

 

האם יש לכם מושג לצד אילו מזיקים משחקים ילדכם בגני השעשועים? ידוע לכם האם הרשות המקומית שלכם מבצעת פעולות לטיפול במזיקים אלו? והיכן מפוזרים חומרי ההדברה? מועצה מקומית כפר שמריהו לוקחת אחריות.

 

 

וועד חדש לארגון המדבירים. לחץ על התמונה לקבלת תוצאות הבחירות

 

 

האם נמצא פיתיון הקסם שיודע למשוך בכל מצב ומכל מקום את המכרסם ישירות למלכודת? פיתיון המכרסמים החדש של "איתי הלוכד" מורכב מ-23 חומרי משיכה ועמיד לתקופה ממושכת גם בתנאי קיצון.
 

 

 

 
 tel:0508841002 

 

3 הפלישות ההרסניות ביותר של מינים זרים למערכות אקולוגיות. נזקים שנגרמו בעולם כתוצאה מפלישת הנמלים המשוגעות, הנמייה ההודית הקטנה ודג נסיכת הנילוס.

 

עונת החורף עלולה להביא איתה כמה מזיקים לתוך הבית -נמלים, מכרסמים, תיקנים. רוצים לדעת איך להרחיק אותם מהבית – לפני שהם מגיעים, או אם הם כבר הגיעו?

 

 

קוטיקולה, כתב עת להדברה, בריאות הציבור ואיכות הסביבה, שם לו למטרה לקדם את תחום הדברת המזיקים בישראל, לספק ידע ומידע וליצור שיח בין קהל המדבירים, יצרנים, צרכני ההדברה, בעלי תפקידים ברשויות מקומיות, משרדים ממשלתיים, חוקרים, סטודנטים ובעלי ענין.

 

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus