אילנית - מרץ 2018
בחודש פברואר חגגנו את חג הפורים גם בתוך המעון וגם בסיוע אקים לדיירי החוץ. ציינו את יום האשה באירוע העצמה לדיירות שלנו, למדנו לבשל, שברנו שיאים בכדורסל ויצאנו להצגה בתיאטרון הקאמרי. וזה רק חלק קטן ממה שעשינו. 
אבל דומה שהדבר המיוחד ביותר הוא נגינה מרפאת בכלים טיבטיים ובנוסף סיום המחקר שנערך אצלנו, אשר עסק בצלילים מרפאים מקערות טיבטיות. לתוצאות כאלה לא ציפינו! עכשיו אנחנו מתכוננים לחגוג את חג הפסח המתקרב.
נשמח לקבל מכם תגובות, 
                   שלכם ,
                   אשר דעדוש
                   מנכ"ל אילנית 

 

יום האשה באילנית
לקראת יום האשה קיימנו, דיירות הרווחה, יום של העצמה נשית. בין השאר ערכנו סבב היכרות אישי בעולמנו - מי אני, מה אני אוהבת, מה הייתי רוצה שיקרה לי. הצגנו קטע קצר בשירה, בציור, בהומור ואמרנו מילים מעצימות ליום חדש. היה כיף!

 

במחזה בקאמרי עפ"י שירי אריק איינשטיין
דיירי אורנים הוזמנו בסיוע אקי"ם למחזמר "פשוט לאהוב" בתיאטרון הקאמרי
בת"א. התרגשנו מסיפור האהבה על פי שיריו של אריק איינשטיין ונהנינו מהנסיעה למרכז.    
תודות לצוות המטפלים פאולינה ויונס ולרבקה רכזת תרבות ופנאי.

 

מוסיקה מרגיעה ומרפאה
כמה פעילויות העוסקות בכלי נגינה אתניים ועתיקים מתרחשות אצלנו: נגינה בקערות טיבטיות עם המטפל אלעד נחמד היא אחת מהן, ומחקר שערך הראל גל, מטפל במוסיקה, היא השניה. המחקר נערך במסגרת לימודיו לתואר שני. גם הוא הביא קערות טיבטיות וגם כלי מיתר שהמציא פיתגורס - המונוקורד. ניגנו עליהם,  עשינו מדיטציה וזה איפשר לנו לבטא את מה שהרגשנו. הראל סיפר במחקר שכתב, שהעבודה המוסיקלית איפשרה לנו לבטא תחושות ורגשות, לעורר זכרונות ובעיקר להרגע, וכל זה - בסיס מצוין לעבודה טיפולית איתנו. היה מפעים! 
 
חג פורים, כיף גדול לילדים
את חג פורים חגגנו בשורה של אירועים, בהם הכנת תחפושות, איפור ומסיבות תחפושות לדיירי דולפין ולדיירי אורנים. נהננו ללבוש ליום דמות אחרת ולשחק במשחק התחפושות. צחקנו המון!

 

דיירי החוץ התחפשו באירוע באק"ים
דיירי אורנים הוזמנו למסיבת פורים במתנ"ס אור עקיבא . על עמדת ה d.j היה ניר ברק שהרקיד אותנו . חילקו לנו אביזרי פורים, אכלנו בשפע  ופגשנו חברים ממסגרות אחרות. תודה לצוות אקי"ם! 

 

וגם ברווחה שרו ורקדו
גם אנחנו, דיירי  הרווחה, חגגנו את פורים במעון עם נשף מושקע ה ודות  לרמי שולר המוכשר שהקפיץ אותנו במוסיקה. תודות  לאורלי מנהלת המעון על העוגות המושקעות, למשה מנהל  המטבח, לטובה מנהלת הדיור, למעיין מנהל דיור חוץ, לדיאלה על קישוט המסיבה ולרבקה על הפקה מושקעת ושמחה.

 

מתכוננים לאולימפיאדה
מטופלי  אגף הבריאות יצאו במסגרת הספיישל אולימפיק למכון וינגייט להשתתפות במוקדמות  תחרות הבוצ'ה - ספורט דומה ל כדורת האיטלקית.  זרקנו כדורים רבים והצלחנו לא רע. מצפים לתחרות הגמר...


 
מה שחשוב זו המוטיבציה
החודש זכו חברי הצוות הבכיר להנות מהרצאתה של יהודית כץ בנושא המוטיבציה - המדע מאחורי מה שמניע אותנו. התמלאנו בעוד מוטיבציה לטפל במסירות.

 

לקלוע - זה קל לנו
אימון קל בקליעה לסל הספיק לאחד הדיירים שלנו, שקלט את העניין וחיש קל הביס את המטפל הצמוד מהקבוצה היריבה. מי אמר שאנחנו לא מתמקדים במטרה?

 

זמן פשטידה
החודש בנבחרת הבשלנים שלנו - למדנו להכין פשטידת ירקות בריאה, צבעונית וטעימה. תודה
למטפל עמאד.

 

כלבים זה אהבה
מדי שבוע מגיעה אלינו המטפלת בחיות, ואנחנו נהנים מליטוף הכלבים המתוקים, ומהאהבה שהם נותנים. בשבילם אנחנו בני אדם כמו כולם.

 

רפואה משולבת אהבה
אגף הבריאות של אילנית בניהולו של ד"ר אליהו הלפרן, ובתמיכה הניהולית של נטע טולדנו-ברקה, מנהלת התעסוקה, מגיע לשיאי הצלחות חדשים, הודות לשיטה הייחודית שפתוחה אצלנו. על שיטת מרכזי התוכן ועל הריפוי בעזרת חיבוק וחום - בסרט שלפניכם
צפה עכשיו

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus