אילנית - יולי 2018
בחודש יוני התחדשו עיסוקי הקיץ של הדיירים שלנו. החל בבריכה חדשה שפתחנו בחצר כדי לצנן את החום, דרך תחנת רדיו שבה הדיירים שלנו משדרים, המשך לימודי הבישול האיכותי ע"י השוהים אצלנו וכלה בשיעורי יוגה מסוגים שונים.
טיולי החודש כללו את מעיין אלרואי החביב והמרגיע, וגם ביקור מרתק ברכבת העמק, בעמק יזרעאל, ונסיעה חווייתית ברכבת. עברנו חודש גדוש פעילויות, וביולי אנחנו מחדשים גם את הביקורים בחוף הים, ופעילויות נוספות. 
נשמח לקבל מכם תגובות, 
                   שלכם ,
                   אשר דעדוש
                   מנכ"ל אילנית 

 

כולנו מאסטר שף
המטפל שלנו עימאד מואסי ממשיך לקחת אותנו לפעילות הכנת אוכל. אנחנו לומדים כל פעם דברים חדשים, החל בסלטים, קציצות ועד פשטידות, ונהנים מאד מההכנה ועד הטעימות. איזה כיף להיות שפים ליום אחד!

 

בריכת דולפינים
בחצר של מגורי דולפין הציבו לנו בריכה. היא מספיק גדולה כדי שנוכל להיכנס בקבוצות ולהנות מהמים הקרירים, ומי שיודע לשחות יכול אפילו להיזכר מעט בתנועות. זה לא רק קריר ונעים, זה גם מגבש אותנו, ומאפשר לנו לשחק ולהשתובב.

 

חוגי היוגה מתרחבים
זוכרים שסיפרנו כאן על חוג היוגה שלנו? אז עכשיו אנחנו מכירים גם יוגה במנח (תנוחה) עוברי, כמו עובר בבטן האם, וגם יוגה למתיחות, וגם יוגה שעוזרת לנו להתרכז ולהיות ממוקדים. אין ספק שהיוגה החזירה לחיים שלנו עוד מימדים - של רוגע ושל מגע קרוב.

 

 
תכירו את הרדיו שלנו
לא יאומן אבל פתחנו תחנת רדיו! היא משדרת באינטרנט בשעות מסוימות, ויש כבר כמה דיירים שנהנים לשדר בה. זה יכול להיות סיפורים, השמעת שירים של אמן אהוב ועד סיפור חוויות אישיות. כל אחד ומה שבא לו להשמיע. אין צנזורה ואין הגבלה. חופש ביטוי של ממש! הקול שלנו נשמע בעולם!

 

תפרו לנו תיק
בסדנת המוצר שלנו עסקנו החודש גם בהכנת תיקים וגם בהדבקת שקיות נייר. הנה כאן למעלה תראו קבוצת בנות שעובדות על הכנת שקיות נייר - מוצר ממוחזר אשר משווק לחנויות של אומנים ומעצבים בפרדס חנה, בנימינה והסביבה.

 

למעיין יצאנו
נסענו לא רחוק, וביקרנו במעיין אלרואי. היה נוף מהמם ומרגיע
 
מיניות זה עניין לא פשוט
כמדי חודשיים הצוות הבכיר שלנו עובר הרצאת העשרה והפעם אורית מנהלת מערך דיור החוץ, אשר מסיימת בימים אלו את לימודיה בנושא מיניות, העבירה לנו הרצאה מעניינת ומעשירה בתחום חשוב זה. ההרצאה נגעה במיתוסים / עובדות בתחום, הן בהיבט של האדם ה"נורמטיבי" והן בהיבט של אדם "בעל צרכים מיוחדים".

 

איזה כיף זה רכבת
לרבים מאיתנו הנסיעה ברכבת הייתה חוויה ראשונה מסוגה. נופפנו לנהגים שעמדו בפקקים, ונהנינו לנסוע בקרון הברזל הענקי והמהיר, ולשמוע שפעם רכבת העמק הזו הגיעה עד סוריה. הפעם עצרנו...בחיפה.

 

 

עניין של מגע אנושי
עובדי אילנית נותנים את הלב והנשמה למען הדיירים, וזה מה שמביא אותם להצלחות חסרות תקדים. לא פלא שהעובדים גאים בהישגים שלהם בקידום הדיירים, צעד אחר צעד, בהמון סבלנות, הכלה ותמיכה. על כל אלה בסרט שלפניכם
צפה עכשיו

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus