ינואר 2019
 
 
 ברכות לח"כ מירב בן ארי
על אישור הצעת החוק שיזמה לעידוד
מעורבות סטודנטים בקריאה ראשונה
 
ברכות לברוך שמעוני 
על  הקידום לדרגת פרופ חבר
במחלקה לסוציולוגיה באוניברסיטת בר אילן
 
ברכות פרופ' יוסי דהן על צאת ספרו
צדק חינוכי - הפרטה ומטרות החינוך
 
 ברכות לבוגרי אייסף
 
ברכות לשלמה ואזנה 
על צאת סרטו  "השיעור של נינו" 
 
 
ברכות ללילך דרי על זכייה בהאקטון  הארצי של סייבר בשיתוף מטה הסייבר משרד רה"מ 
 
 
ברכות לטל רפאלי על צאת ספרו
"ארגז החרומון שלי"
 
 
 
 
ברכות ליחזקאל רחמים
על צאת ספר שיריו "דיו מרחקים"
 
ברכות לפרופ' יפעת ביטון על מינויה
למועצה המנהלית בבנק ישראל
 
ברכות לטל אוחנה על בחירתה
לראש מועצת ירוחם
 
 ברכות לאיציק דסה על הקמת
הקליניקה לקידום שיוויון באוניברסיטת בר אילן

 

בשעה 20:00 באחד מערבי ספטמבר התכנסו סמנכ"ל כי"ח, ראש החוג לתקשורת במכללת ספיר, מפקחת ראשית במשרד החינוך, דוקטור לביולוגיה, בעלים של חברת ייעוץ עסקי, שתי נשות סגל בתחום החינוך ואשת בריאות בכירה במכון וינגייט ועם צחוק גדול, אהבה ושיתוף חוויות מרגשות הם גזרו יחד כרטיסי ברכה לקראת כנס הבוגרים של קרן אייסף המתקרב, ככה זה שבוגרי אייסף נפגשים, התפקיד הבכיר נשאר רגע בצד- וכולם חוזרים הביתה לאייסף.

 

סוציולוג חינוכי, איש חינוך ותיק ומוערך הוא ניסים כהן, אחד ממאה המשפיעים בחינוך של "דה מרקר" (2013), חתן פרס החינוך של אליאנס – כי"ח (2015), יקיר בית ג'אן(2018), ומנכ"ל עמותת יכולות המוכרת בהישגיה לצמצום הפערים לימודיים בבתי ספר יסודיים, חטיבות הביניים, ותיכוניים בפריפריה הגאו-חברתית.
 
 
 
 
 להמשך הקריאה 
 
מי מאתנו לא זוכר את קופסת ההתרמה של קק"ל אותה קופסת פח בצבע תכלת המונחת בחנויות ליד הקופה, בבנקים, במוסדות ציבור אחרים? היום קופסאות אלו הפכו לחפץ נוסטלגי בעוד שהארגון הוותיק צועד קדימה עם הזמן. קק"ל סמל לחזון בניית הארץ, פתוח תשתיות, נטיית עצים, שמירת הטבע, כל מה שישראל היום, החליטה על מעורבות בבניית מנהיגות דור העתיד על ידי שיתוף פעולה עם קרן אייסף.  
 
 להמשך הקריאה 
 
מיטל זואי נתיב סטודנטית צעירה פעלתנית מעוררת השראה ובעלת עיסוקים מגוונים.היא ילידת ירושלים אך משפחתה עברה להתגורר בבית שמש. בגיל 12 עברה מיטל לפנימיית עין כרמית בירושלים בה התגוררה עד התיכון. את בית הספר התיכון היא סיימה בכפר סבא ולאחר מכן התגייסה לצה"ל שם שירתה כמשקית ת"ש ביחיד 376 שבצריפין. 
 
 
 
 להמשך הקריאה 

 

 

נשלח באמצעות smoove פלטפורמת שיווק מבית V.I.Plus